Nina Nowak
≡ menu

Nina Nowak zaśpiewa w Rzeszowie. Niezwykły koncert w czwartek w Filharmonii Podkarpackiej

 

Nina Nowak - czołowa polska śpiewaczka klasyczna, śpiewająca z najbardziej elitarnymi orkiestrami symfonicznymi na świecie, solistka Teatru Wielkiego, Opery Narodowej w Wiedniu zaśpiewa z Orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie 4 stycznia.

 

Nina Nowak- czołowa polska śpiewaczka klasyczna, śpiewająca z najbardziej elitarnymi orkiestrami symfonicznymi na świecie, solistka Teatru Wielkiego, Opery Narodowej w Wiedniu zaśpiewa z Orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie 4 stycznia. Trwa loteria mieszkaniowa Nowin! Nina Nowak urodziła się w Przemyślu. Czołowa polska śpiewaczka – alt, koncertująca z najbardziej elitarnymi orkiestrami w Polsce i na świecie – jak LONDON SYMPHONY ORCHESTRA, RADIO SYMPHONY, NEW YORK PHILHARMONIC, BERLIN PHILHARMONIC, LOS ANGELES PHILHARMONIC, etc. Studiowała w Katowicach, Wiedniu, Londynie i USA. W 2012 r. ONZ wyróżniło ją nagrodą specjalną za jej charytatywną działalność na rzecz głodujących krajów Afryki oraz na rzecz pokoju na Bliskim Wschodzie. Zaśpiewała na uroczystościach kanonizacji Jana Pawła II a także podczas mszy celebrowanej przez papieża Franciszka.

 

Od 2004 roku śpiewaczka współpracuje z Krzysztofem Pendereckim. W 2016 roku zaśpiewała na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. W marcu 2014 r. zaśpiewała na Wielkiej Gali Pokoju z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Jordanii ku czci wszystkich poległych w walkach w Gazie i Bliskim Wschodzie, zorganizowanej przez króla i królową Jordanii, na której były czołowe głowy Państw wspierających pokój na świecie. 7 czerwca 2012 roku na zaproszenie prezydenta UEFA Michela Platiniego zaśpiewała na wielkiej GALI UEFA EURO 2012 otwarcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej na Zamku Królewskim w Warszawie oraz Stadionie Narodowym w Warszawie.

VMD Script logo